Sosyal Medyada Biz

Halit Furkan SARI

..

Özgeçmiş Bilgisi

1991 yılında Konya’da doğdum. İlköğretim ve lise eğitimimi Konya’da aldım. Üniversite eğitimimi ise tıp bölümünün en iyi üniversitelerinden biri olan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladım. Hacettepe Tıp Fakültesi meslek yaşantıma ve yenilikçi tıp yaklaşımıma büyük katkılar sağladı, bugünkü noktaya gelmeme yardımcı oldu. Tıp eğitimim boyunca edindiğim tecrübeler, tıptaki yoluma ışık oldu.

Hacettepe yıllarımda ve mezuniyet sonrası dönemlerde aklımı kurcalayan bazı durumlar, bütüncül tıp yolculuğunu keşfetmemi sağladı. 

Konya’daki muayenehanemde bütüncül tıp ve doğal tedaviler hizmeti verirken diğer yandan ise Türkiye’de bir ilk olan Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde Fitoterapi (Bitkisel Tedavi) doktora programında akademik kariyerimi sürdürüyorum. Bu anlamda Türkiye’nin ilk fitoterapist hekimlerinden olacağım. Hastalarımın sağlığına katkıda bulunabilmek, yaşam kalitelerini yükseltmek, iyileşme sonrasında yüzlerindeki o gülümsemeleri görmek adına günümüzün en güncel tedavilerini uygulayabilmek için sayıları yüzleri bulan eğitimleri aldım ve almaya da devam ediyorum.Eposta Adresi:

[email protected]

Web Adresi:

www.drhalitfurkansari.com

İletişim Numarası:

05550429042

İletişime Geçin

İletişim
Adres : Havzan Mh. Sapanca Sk. No:1/A 42090 Meram/KONYA