Sosyal Medyada Biz

Etkinlikler & Projeler

Detay

Örnek Etkinlik / Proje İçerik Başlığı 1

17 Mar 2022
Örnek Etkinlik / Proje İçerik Başlığı 1

 Genç MÜSİAD’ın nişane projesi olarak eğitime başlayan Young Business Academy; girişimci ve inovaktif genç iş insanlarını yetiştirme merkezidir. İlki 2016 yılında İstanbul Şehir Üniversite’sinde geçekleştirilen Young Business Academy bugün neredeyse tüm Genç MÜSİAD Şubeleri tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.

Young Business Academy ile gençlerimiz alanında söz sahibi girişimciler, iş insanları ve akademisyenler ile buluşturularak; onların hayallerini ve projelerini büyütmesi amaçlanır.

Bu amaçlar ile Genç MÜSİAD Konya şubesi olarak bizler 2021 yılında yedincisini gerçekleştirdiğimiz Young Business Academy ile 1800 katılımcıyı Selçuklu Kongre Merkezi’nde alanında uzman Türkiye’nin çeşitli illerinden 9 konuşmacı ile buluşturarak, Konya’nın alanındaki en büyük programlarından birine imza attık. Konuşmacılarımız temsil ettikleri N11, Trendyol, Türk Hava Yolları, Webtures, Bayram Efendi Osmanlı Kahvecisi gibi firmalarının büyüme hikayelerini ve kendi tecrübelerini inovaktif genç iş insanları olma yolunda ilerleyen katılımcılarımıza aktardı.

Sizler de önümüzdeki dönemlerde gerçekleştireceğimiz Young Business Academy programımıza katılabilir, Türkiye’de öncü olan girişim hikayelerinden, iş insanlarının tecrübelerinden ve akademisyenlerin bilgilerinden bizzat faydalanabilirsiniz.

İletişime Geçin

İletişim
Adres : Havzan Mh. Sapanca Sk. No:1/A 42090 Meram/KONYA